Путівки і тури на Гаваї

ОТЗЫВЫ

999 $

Який з островів не виберемося, всюди знайдуться відмінні пляжі: відокремлені і не дуже, важкодоступні або ті, до яких можна вийти прямо з готелю. Всі вони будуть красиві, переважно з пологим заходом в воду, відчутними хвилями влітку і дуже великими — взимку, а також повною забороною на нудизм.

Категория:

Описание

*Вартість туру вказана за одну людину при 2-місному розміщенні

 

Не знайшли потрібний тур?

Довіртеся професіоналу, залиште замовлення у формі та ми підберемо найкращий для Вас варіант!

Головний туристичний штат США — Гавайські острови (в миру просто Алоха) — для багатьох залишається нездійсненною мрією. Мовляв, далеко, дорого, візу спробуй отримай. На ділі ж цей райський куточок доступніше, ніж думають більшість мандрівників. А нагородою тим, хто сюди добереться, стають фантастичні світанки на різнокольорових пляжах, найяскравіша в світі веселка, дивно різноманітний тваринний світ, дуже активні вулкани і безмежний океан, який можна досліджувати хоч на серфі, хоч на субмарині.
Коли їхати

Гаваї лежать в зоні вічного літа, так що температура тут цілий рік тримається в районі +25 … + 32 ° C, і навіть ночами холоднішає несильно (але теплі речі варто взяти, особливо якщо планується поїздка в гори). А ось за кількістю опадів сезон ділиться на сухий і мокрий: з квітня по жовтень дощів майже немає, з листопада по березень є. Вода в океані нагрівається до +23 ° C взимку і +27 ° C влітку.

ФЕЛІЧІТА
  • Ліцензія на туроператорську діяльність ТОВ «Фелічіта Тревел Груп»: серія АЕ № 185804 видана 13.04.2013 р. (усі документи>)
  • м. Київ, вул Саксаганського 20, оф 5

© +2021 All Rights Reserved


ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ